Kezdőlap » Szűrőbetétek » Központi víztisztító szűrő » Ecosoft Ferromix vasmentesítő szűrőbetét, 20" BigBlue
Ecosoft Ferromix vasmentesítő szűrőbetét
A betét egy speciális katalitikus szorpciós szűrőközeget tartalmaz, ami jelen esetben kiváló minőségű aktív szén és pH-korrektor keverékét jelenti.
A Ferromix szűrőbetét csökkenti a vas- és melléktermékei tartalmát a kezelendő vízben, csökkenti az olajtermékek és a peszticidek (növényvédő szerek) koncentrációját.
A szűrőbetét szabvány méretű, így bármilyen 20"-os BigBlue szűrőbetét házba behelyezhető. A szűrőbetét műanyag alkatrészei európai, élelmiszeripari minőségű műanyagból készülnek.
A szűrőbetét kapacitása függ a kezelendő víz szennyezettségétől, mennyiségétől! Ismeretlen eredetű vizek kezelésére nem használható!
Fontos: Jelenlegi 201/2001. (X. 25.) Korm. rendelet szerint csak ipari felhasználásra, technikai víz előállításához alkalmazható! "Ivóvízbiztonságiengedély-köteles technológiák" és "újonnan létesülő használati melegvíz és a medencés fürdővíz kezelő eljárások" esetében nem.
Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első, aki hozzászól! Írja meg kérdését, észrevételét! |
Szabvány méret: | 20" x 4,5" | ||
Megengedett hőmérséklet: | 3 - 43°C | ||
Kapacitás: | max. 10000 liter | ||
Ajánlott áramlási sebesség: | 5 liter / perc | ||
Méret: | 508 x ø114 mm | ||
Tömeg: | N/A |
Népszerű